پرینتر کارت پی وی سی smart 3.1

این محصول را به اشتراک بگذارید

چاپ کارت‌های پی وی سی از انواع مختلف آن مانند تماسی یا غیر تماسی، این روزها بنا به کاربرد وسیع این کارت‌ها در جنبه‌های مختلف رواج پیدا کرده است. عموما…

چاپ کارت‌های پی وی سی از انواع مختلف آن مانند تماسی یا غیر تماسی، این روزها بنا به کاربرد وسیع این کارت‌ها در جنبه‌های مختلف رواج پیدا کرده است. عموما برای چاپ این کارت‌ها از دستگاه‌های چاپ با ظرفیت بالا و البته کیفیت متوسط استفاده می‌شود، اما برای چاپ کارت‌هایی با ضریب امنیتی بالاتر و البته برای داشتن چاپ‌های با کیفیت‌تر بر روی این کارت‌های پی وی سی شما نیاز به دستگاه چاپی با دقت و کیفیت بالاتر نیاز دارید .

در این مقاله به معرفی پرینتر کارت پی وی سی smart 31 خواهیم پرداخت که از جمله پرینتر های تولید شده با توجه به استاندارد های جهانی است. این پرینتر دارای ضریب امنیتی خوبی است به نحوی که کاربر میتواند پرینتر را کد گذاری کند در سطح کاربر و یا مدیر.این پرینتر توانایی ان را دارد که کیفیت برتری را در چاپ بر روی کارت های پی وی سیبا کمک فناوری Fine Imaging و  با کیفیت dpi300 ایجاد کند.

ویژگی های پرینتر کارت پی وی سی smart 3.1

 • ابعاد
  همانطور که پیش تر اشاره کردیم، پرینتر smart 31  با توجه به استاندارد‌های جهانی طراحی و ساخته شده و با ابعاد ایده ال و جمع و جور خودش به کاربر این توانایی را می‌دهد که آن را حتی بر روی میز‌های کار کوچک، برای مثال میزهای باجه های بانکی هم برای استفاده قرار دهد.
 • توانایی چاپ بسیار خوب این پرینتر
  پرینتر smart 3.1 با استفاده از فناوری  fine imaging می‌تواند چاپ‌های با کیفیت dpi300  را برای شما انجام دهد. پرینتر smart 31  دارای توانایی‌های چند جانبه‌ است، به گونه‌ایی می‌باشد که اگر کاربر ریبون رنگی در دستگاه قرار دهد، می تواند چاپ رنگی و اگر ریبون مشکی در دستگاه قرار دهد، چاپ تک  رنگ و مشکی را با کیفیت بسیار مطلوب انجام دهد.
  این پرینتر علاوه بر کیفیت در چاپ از سرعت بالایی هم در چاپ بر روی کارت‌های پی وی سی برخوردار است، برای مثال در چاپ تک رنگ می‌تواند در بازه زمانی یک ساعت 720 کارت را آماده کند.
 • نصب و راه اندازی
  پرینتر smart 3.1  به راحتی قابل نصب است و تنها کافی است کاربر اتصالات مربوطه را متصل کند و درایور مربوطه را نصب کند و بعد از آن، دستگاه آماده برای چاپ انواع کارت می‌باشد.
 • اتصالات
  این پرینتر برای درگاه اتصال تنها از پورت usb  بهره می‌برد اما دقت داشته باشید که این پرینتر از دسته ماژولار است و اگر کاربر تمایل داشته باشد می‌تواند به آن پورت شبکه را هم اضافه کند.
  قابلیت ماژولار بودن این پرینتر برای قطعات حیاتی آن مانند هدر پرینتر که مهمترین وظیفه در چاپ را بر عهده دارد، هم نیز قابل استفاده است و کاربر از این بابت نگرانی نخواهد داشت.
 • شرایط نگه‌داری راحت
  برای طول عمر بیشتر این پرینتر می‌بایست چند نکته را مورد توجه قرار داد، مانند این که پرینتر از فضاهای پر گرد و خاک و الودگی به دور باشد و بهترین دما برای استفاده از این پرینتر 15 تا 35 درجه سانتی گراد و رطوبت 20 تا 80 درصد است.
 • قابلیت‌های ویژه
  پرینتر smart 31  دارای 64 مگابایت حافظه داخلی برای استفاده کاربر و همچنین دارای نرم افزار  smart design و نرم افزار چاپ دسته ای smartDB  است. از جمله قابلیت‌های ویژه دیگر این دستگاه می‌توان به سنسور هوشمند برای تشخیص ریبون و همچنین قابلیت تغییر تنظیمات دستگاه مطابق با نیاز کاربر اشاره کرد. همچنین می‌توان با این پرینتر فونت فارسی را به طور مستقیم چاپ کرد که به جذابیت‌های این پرینتر می افزاید.

در اخر باید اشاره کنیم که این پرینتر قابلیت اتصال به شبکه را در صورت نیاز کاربر بوسیله پورت USB فراهم می‌کند.

پرینتر کارت پی وی سی smart 3.1 چه مشخصات فنی دارد؟

در قسمت قبل در مورد ویژگی‌های برجسته این چاپگر کارت پی وی سی صحبت کردیم و آن‌ها را برای شما برشمردیم، اما در این قسمت قصد داریم که مشخصات فنی این پرینتر کارت پی وی سی را به شما معرفی کنیم. برای خواندن این مشخصات می‌توانید به جدول زیر مراجعه کنید.

روش چاپ

تصعید رنگ / انتقال حرارتی

دقت چاپ

300 DPI

بیشترین سرعت چاپ تک رنگ: 720 کارت در ساعت / YMCKO: 156 کارت در ساعت / YMCKOK: با فلیپر 124 کارت در ساعت
بیشترین عرض چاپ 54×86 میلیمتر
برق 220 AC
درگاه ها USB
شرایط دمایی 15 تا 35 درجه سانتیگراد / 20 تا 80 درصد رطوبت
بسترهای اجرایی ویندوزهای 7، 8، 10، ویستا، لینوکس و مک
بدنه پلاستیکی
ابعاد فیزیکی 17.2×37.7×19 سانتیمتر
وزن 3.4 کیلوگرم

 

 

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست