پرینتر کارت پی وی سی xid 8300

این محصول را به اشتراک بگذارید

شرکت xid با ارائه این پرینتر، گزینه مناسبی را در دسته پرینتر‌های با صرفه و کاربردی کارت های  pvc، به کاربران خود ارائه داد .این پرینتر با ابعاد و البته…

شرکت xid با ارائه این پرینتر، گزینه مناسبی را در دسته پرینتر‌های با صرفه و کاربردی کارت های  pvc، به کاربران خود ارائه داد .این پرینتر با ابعاد و البته وزن مناسبی که دارد، از قابلیت جابجایی خوبی برخوردار بوده و گرینه مناسبی برای استفاده رو میزی در دفاتر و مکان‌های اداری می‌باشد.

پرینتر xid 8300 با قابلیت چاپ غیر مستقیم بر روی کارت‌های pvc می‌تواند چاپ با کیفیتی را اارئه دهد. با استفاده از این قابلیت پرینتر می‌تواند چاپ لب به لب را اجرا کند که کاربران را از حاشیه‌های سفید به هنگام چاپ راحت کند.

پرینتر xid 8300 به وسیله پورت usb و Ethernet  قابلیت اتصال به سیستم‌های مختلف شما را دارد و همچنین با سیستم عامل‌های رایج در سطح جهانی همخوانی دارد و از این بابت کاربر دسترسی راحتی را نخواهد داشت.

ویژگی های پرینتر کارت پی وی سی xid 8300

  • ابعاد مناسب
    این پرینتر با وزن 13.9 کیلو گرم و ابعاد 360*343*322 میلی متری، کار حمل و نقل را آسان می کند و همچنین گزینه خوبی برای جایگیری بر روی میز کار و دفاتر با محدودیت فضا است.
  • ماژولار بودن
    این پرینتر جزِء دستگاه های با قابلیت ارتقا و جایگزینی قطعات است که به طور خلاصه به آن‌ها دستگاه های ماژولار گفته می‌شود . پرینتر کارت xid 8300 به طور پیش فرض قابلیت چاپ یک رو را بر روی کارت‌های pvc دارد، اما چون از قابلیت ماژولار نیز پشتیبانی می‌کند، کاربر می‌تواند آن را به نمونه چاپ دو رو نیز ارتقا دهد.

علاوه بر این این دستگاه می‌تواند در صورت اتصال به کدگزار ، کارت های با ضریب امنیتی بالا را چاپ کند. برای مثال برای چاپ کارت‌های بانکی و یا کارت های هوشمند تماسی یا غیر تماسی می توان از این کد گزار استفاده کرد .

  • ظرفیت و کیفیت چاپ
    این پرینتر از یک مخزن ورودی به ظرفیت 200 کارت و یک مخزن خروجی با ظرفیت 100 کارت بهره می‌برد.

با وجود صفحه نمایش LCD در این دستگاه و قابلیت شمارش کارت‌ها ، کاربر از تعداد کارت‌های چاپ شده و کارت‌های باقی مانده به طور کامل اطلاع می‌یابد. پرینتر کارت پی وی سی XID 8300 قابلیت چاپ 100 کارت را به صورت تک رو در بازه زمانی یک ساعت دارد. البته سرعت در چاپ باعث افت کیفیت در این پرینتر نشده و دقت و کیفیت چاپ آن DPI300 می‌باشد و با وجود چاپ لب به لب ، نتیجه خروجی خوبی بدست خواهد آمد.

برای نگه داری و افزایش طول عمر پرینتر خود می‌بایست آن را از تابش مستقیم نور آفتاب محافظت کنید و همچنین برای انتخاب مکان مناسب دقت داشته باشید که رطوبت بالا و یا آلودگی‌های محیطی مانند گرد و غبار می تواند به مرور زمان در  کارکرد این دستگاه موثر باشد.

در آخر برای کسب نتیجه خوب در چاپ کارت PVC ، باید توجه داشته باشید که از ریبون و فیلم‌های مخصوص همین دستگاه استفاده کنید تا علاوه بر کیفیت بهتر از آسیب دیدن پرینتر خود نیز جلوگیری نمایید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست