پرینتر کارت پی وی سی XID 9300

این محصول را به اشتراک بگذارید

برای چاپ انواع مختلف کارت‌های پی وی سی نیاز به استفاده از یک چاپگر یا پرینتر کارت پی وی سی با کیفیت و با عمر بالا دارید. یکی از این…

برای چاپ انواع مختلف کارت‌های پی وی سی نیاز به استفاده از یک چاپگر یا پرینتر کارت پی وی سی با کیفیت و با عمر بالا دارید. یکی از این پرینتر‌ها، پرینتر کارت پی وی سی   XID 9300است که دارای عمر بسیار بالایی است و از کیفیت چاپ بسیار بالایی نیز برخوردار است که به شما امکان می‌دهد تا بتوانید به راحتی انواع مختلف کارت‌های پی وی سی خودتان را به راحتی و در کم‌ترین زمان ممکن چاپ کنید و از این نظر دچار هیچگونه محدودیتی نباشید.

شما همچنین می‌توانید از  پرینتر XID 9300  برای چاپ انواع مختلف کارت‌های پلاستیکی استفاده کنید که مزیت بسیار مهمی به شمار می‌آید، به شما کمک می‌کند تا بتوانید با یک تیر دو نشان بزنید و  در وقت و هزینه خودتان صرفه‌جویی کنید. همچنین این چاپگر کارت پی وی سی XID 9300 دارای قابلیت پشتیبانی از ماژول انکودر می‌باشد و به عنوان یک پرینتر امنیتی شناخته می‌شود، زیرا به شما امکاناتی را می‌دهد تا بتوانید به راحتی امنیت کارت خودتان را بالاتر ببرید.

پرینتر کارت پی وی سی xid 9300 چه ویژگی‌هایی دارد؟

در قسمت کمی در مورد این پرینتر کارت پی وی سی صحبت کردیم. اما در این قسمت قصد داریم در مورد مهم‌ترین ویژگی‌های این کارت پی وی سی صحبت کنیم و آن‌ها را به شما معرفی کنیم تا با این ویژگی‌ها به طور کامل آشنا شوید.

 • دارای قابلیت استفاده از ماژول‌های دورو
  این پرینتر کارت پی وی سی به شما قابلیت استفاده از ماژول‌های دورو را می‌دهد و شما می‌توانید به راحتی و بدون دردسر انواع کارت‌های پی وی سی را در دورو چاپ کنید و از این نظر مشکلی نداشته باشید.
 • دارای ابعاد مناسب
  چاپگر XID 9300 دارای ابعاد بسیار مناسبی است و به راحتی بر روی یک میز قرار می‌گیرد و شما برای مکان قرارگیری آن دچار هیچ مشکلی نخواهید شد.
 • دارای قابلیت ارتباط از طریق USB
  شما می‌توانید به راحتی از طریق کابل USB سیستم خودتان را به پرینتر کارت پی وی سی متصل کنید و فایل گرافیکی خودتان را به آن منتقل کنید و از این نظر محدودیتی نداشته باشید.
 • دارای حافظه سی و دو گیگابایتی برای ذخیره‌های الگوهای چاپ
  پرینتر کارت XID 9300 دارای حافظه سی و دو گیگابایتی است که به شما امکان می‌دهد تا بتوانید به راحتی موارد مربوط به کارت‌ها و الگوی چاپ برخی از آن‌ها را بر روی حافظه آن ذخیره کنید و از یک فضای ذخیره بسیار خوب برخوردار باشید و از آن لذت ببرید.
 • دارای تکنولوژی چاپ معکوس
  این پرینتر از تکنولوژی چاپ معکوس برای چاپ انواع مختلف کارت‌های پی وی سی استفاده می‌کند تا بتواند کیفیت پرینت این کارت‌ها را به حد قابل توجهی افزایش دهد و عمر و ماندگاری آن‌ها را بالاتر ببرد.
 • دارای قابلیت چاپ صد کارت در یکبار استفاده
  این پرینتر به شما امکان می‌دهد تا بتوانید به راحتی با یکبار استفاده از پرینتر کارت پی وی سی XID 9300 صد کارت را چاپ کنید و سرعت خودتان را به حد قابل توجهی افزایش دهید و در زمان صرفه‌جویی نمایید.
 • دارای قابلیت از رزولوشن سیصد dpi
  کارت‌های پی وی سی چاپ شده با استفاده از این پرینتر می‌تواند با زرولوشن سیصد dpi چاپ شود. این رزولوشن بالا کمک می‌کند تا شفافیت این کارت‌ها بسیار بالا باشد.

  پرینتر کارت پی وی سی xid 9300 چه مشخصاتی دارد؟

در قسمت قبل در مورد ویژگی‌های این پرینتر صحبت کردیم و آن‌ها را به طور مختصر برای شما توضیح دادیم و قصد داریم در این قسمت مشخصات این پرینتر را به صورت یکجا بیان کنیم تا با آن‌ها آشنا شوید و بتوانید از این مشخصات برای مقایسه در هنگام خرید خودتان استفاده کنید. برای خواندن مشخصات به جدول زیر مراجعه کنید.

چاپ معکوس

تکنولوژی چاپ

مموری 32 گیگابایتی

حافظه ذخیره

1.02-0.25  mm

ضخامت کارت‌های چاپ شده

100 عدد کارت

ظرفیت خروجی کارت

Dpi300

رزولوشن چاپ

USB

رابط اتصال

سایر محصولات مرتبط

فهرست