1. خانه
 2. پرینتر کارت PVC
 3. کارت hico طلایی

کارت hico طلایی

این محصول را به اشتراک بگذارید

کارت hico طلایی، یک کارت مغناطیسی طلایی رنگ است که نواری مشکی در پشت آن قرار گرفته است. این کارت طلایی که یک نوار مشکی با قطر پنج اینچی در…

کارت hico طلایی، یک کارت مغناطیسی طلایی رنگ است که نواری مشکی در پشت آن قرار گرفته است. این کارت طلایی که یک نوار مشکی با قطر پنج اینچی در پشت آن تعبیه شده است، بسیار با ارزش و کاربردی است و نوار مشکی در این کارت مهم ترین ویژگی آن محسوب می‌‌‌‌‌‌شود. کارت هیکو طلایی یک کارت بسیار کاربردی است و اگر شما قصد خرید این کارت را دارید می‌‌‌‌‌‌توانید با ما همراه شوید زیرا ما در ادامه به بررسی ویژگی‌‌‌‌‌‌های آن می‌‌‌‌‌‌پردازیم.

ویژگی کارت هیکو طلایی

کارت هیکو طلایی رنگ، با نوار مشکی تعبیه شده است که در نوع خودش بسیار ویژه است. اندازه این کارت برابر هشتاد و شش در پنجاه و چهار میلی متر است. به این کارت‌‌‌‌‌‌هایی که با چنین ظاهری ساخته می‌‌‌‌‌‌شوند، معمولا کارت پی وی سی می‌‌‌‌‌‌گویند که انواع گوناگونی دارد. از جمله ویژگی‌‌‌‌‌‌های مهم کارت hico طلایی که جز کارت‌‌‌‌‌‌های پی وی سی است، می‌‌‌‌‌‌توان به این ویژگی‌‌‌‌‌‌ها اشاره کرد:

1  نوار مشکی که بر روی کارت­های پی وی سی و کارت hico طلایی تعبیه شده است، قابلیت برنامه نویسی را به مخاطبانش می‌­دهد.
2 نوار مشکی مغناطیسی کارت hico طلایی این قابلیت را فراهم کرده است تا این کارت با یک برنامه نویسی درست در هنگام نصب، به یک کلید زیبا، امن و مقاوم تبدیل شود.
3 کارت hico طلایی امنیت بسیار بالایی دارد.
4 قابلیت هک شدن در کارت hico طلایی وجود ندارد.
5 کارت hico طلایی با رنگ زیبایی که دارد بیشتر مخاطبان را به خودش جذب می‌­کند.
6 کارت hico طلایی در اندازه بسیار خوب طراحی شده و امکان چاپ لوگوی خاص یک شرکت، بر روی آن وجود دارد.
7 کارت hico طلایی یک کارت تماسی است، یعنی باید با دستگاه خاصی تماس پیدا کرده تا کار کند.
8 این کارت با گرما و رطوبت بی اندازه هم از بین نمی­‌رود.

در ارتباط با ویژگی شماره 8 باید بگوییم که کارت­‌های دیگر با رطوبت و دما از بین رفته و دیگر کارایی ندارند. برای همین کارت هیکو طلایی یک گزینه خوب و عالی برای مصرف روزانه محسوب می­شود.

معرفی جنس پی وی سی کارت

گفتیم که کارت‌‌‌‌‌‌هایی مثل کارت hico طلایی از جنس پی وی سی ساخته شده اند. پی وی سی‌‌‌‌‌‌ها پلاستیک‌‌‌‌‌‌های فشرده ای هستند که با گرمای خاص به هم متصل شده اند. یعنی کارت هیکو طلایی با چندین لایه پلاستیک روکش دار تولید شده است. این پلاستیک‌‌‌‌‌‌های ویژه مقاومت بالایی داشته و زود نمی‌شکنند. جنس این پلاستیک‌‌‌‌‌‌ها به گونه‌‌‌‌‌‌ای است که در مقابل آب هم مقاومت دارد. با اینکه کارت هیکو طلایی از جنس مگنت است ولی نباید آن را در کنار آهنربا قرار داد. قرار دادن کارت هیکو در کنار آهنربا، به برنامه نویسی آن آسیب می‌‌‌‌‌‌زند.

مزایای کارت هیکو طلایی

این کارت بسیار مقاوم و بادوام، مزایای بسیاری دارد که وجود این مزایا، هر کسی را ترغیب می‌‌‌‌‌‌کند تا از آن استفاده کند. این مزایا عبارتند از:

 1. قابلیت خود شارژ بودن:
  این کارت‌‌‌‌‌‌ها خودشارژ بوده و نیازی به باطری و شارژ مجدد ندارند. یعنی خیال مصرف کننده باید از در دسترس بودن دائم این کارت، راحت باشد.
 2. مقاومت بالا:
  جنس این کارت طلایی بسیار مقاوم و نشکن است و خیال مصرف کننده از این بابت راحت است که کارتی را که در اختیار دارد به راحتی از بین نمی‌‌‌‌‌‌رود.
 3. استفاده از پرینتر مخصوص برای چاپ:
  کارت هیکو باید با دستگاه پرینتر مخصوص چاپ شود. این پرینترها باید به صورت رنگی و به صورت درست کارت مورد نظر را چاپ کنند.
 4. امنیت بالای کارت:
  کارت hico طلایی امنیت بالایی داشته و هک نمی‌‌‌‌‌‌شود. یعنی اگر آن را به صورت کارت اعتباری طراحی کرده و از آن استفاده شود، هیچ وقت هک نشده و بسیار ایمن است.
 5. قابلیت تبدیل شدن به قفل:
  کارت هیکو را می‌‌‌‌‌‌توان با برنامه نویسی مناسب در هنگام نصب در یک محل، به کارت قفلی تبدیل کرد.
 6. قابلیت تبدیل به کارت حضور و غیاب:
  امروزه با پیشرفت تکنولوژی، حضور و غیاب در هر مکانی به صورت الکترونیکی انجام می‌‌‌‌‌‌شود. کارت hico طلایی یک کارت ویژه‌‌‌‌‌‌ای است که می‌‌‌‌‌‌توان به وسیله آن و با ایجاد یک دستگاه حضور و غیاب، این کار را به راحتی و به صورت الکترونیکی انجام داد.
 7. قابلیت تبدیل به کارت بانکی:
  این کارت را می‌‌‌‌‌‌توان حتی به عنوان کارت بانکی هم استفاده کرد.
 8. خاصیت آهنربایی:
  این کارت خاصیت آهنربایی دارد و باید به این نکته توجه کرد که این کارت را در کنار آهنربا قرار نداد زیرا برنامه ریزی درون آن از بین رفته و کارت خراب می‌‌‌‌‌‌شود.

راهنمای خرید کارت hico طلایی

این کارت بسیار مناسب، کاربردی و زیبا را باید از فروشگاه‌‌‌‌‌‌های معتبر خریداری کرد. برای خرید هر چیز به یک تحقیق نیاز است تا هر وسیله را طبق نیاز خریداری کرده تا بعدها از انتخاب و خرید آن پشیمان نشد. در خرید کارت hico طلایی هم باید دقت کرده و از فروشگاه‌‌‌‌‌‌های معتبر این کارت را خریداری کرد.

قیمت کارت hico طلایی

کارت هیکو در بسته بندی‌‌‌‌‌‌های گوناگون و به صورت مختلف به فروش می‌‌‌‌‌‌رسد. قیمت کارت hico طلایی بسته به تعداد خاصی که سفارش داده می‌‌‌‌‌‌شود، متغیر است. برای سفارش و اطلاع از قیمت کارت هیکو، باید به فروشگاه‌‌‌‌‌‌های معتبر مراجعه کرده و از آن‌‌‌‌‌‌ها راهنمایی دریافت کرد.

نتیجه گیری

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، اشیایی مثل کارت hico طلایی، تولید شده‌‌‌‌‌‌اند که با برنامه نویسی درست می-توانند خدمات مختلفی را به مصرف کننده ارائه دهند. خدمات مختلفی که این کارت به یک فرد می‌‌‌‌‌‌رساند این است که، آن را می‌‌‌‌‌‌توان به عنوان کارت هدیه، کارت بانکی، کارت حضور و غیاب، کارت اعتباری استفاده کرد. طراحی این کارت به صورتی است که هر مشتری را به استفاده از آن ترغیب می‌‌‌‌‌‌کند. این کارت به صورت مگنتی طراحی شده است و نباید در کنار آهنربا قرار بگیرد زیرا برنامه ریزی درون آن از هم می‌‌‌‌‌‌پاشد.
بنابراین هر فرد قبل از خرید هر چیزی باید به تحقیق بپردازد. پس هر فرد برای خرید این کارت با امکانات ویژه، نیاز دارد که بعد از تحقیق، به فروشگاه‌‌‌‌‌‌های معتبری مراجعه کند و این کارت را خریداری کند.

سایر محصولات مرتبط

فهرست